What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

מישו - meshoo

מישו - meshoo (הגדל)

"אמור לי אילו הן נעליך, ואומר לך מי אתה"

פתגם ציני עתיק

 

בשקט, ללא מסעות פרסום ויחסי ציבור, נפתחה חנות קטנה וססגונית בקניון אם הדרך בה נמכרות נעלי אופנה עכשווית, נוחה ואיכותית, לצד אקססוריז ואביזרי אופנה. החנות, בעלת השם המדליק –"מישו - meshoo " מציעה קולקציות לנשים גברים וילדים בשיק הכי עדכני בשוק.

 

את רעיון החנות יזמו קשת ושלי בערב גורלי אחד, בו החליטו להשאיר מאחוריהן הכל, ולצאת לדרך עסקית משותפת. שלי שעבדה במשך שנים כזמרת לצד אומנים גדולים כמו מאיה בוסקילה ואייל גולן, וחלמה על אלבום וקריירת סולו, וקשת שהגיעה מעולם הנדל"ן בו עסקה בשיווק פרויקטים גדולים ומובילים, הגיעו למסקנה כי הגיע הזמן לשנות נתיב, להפסיק להגשים חלומות של אחרים, ולהתחיל לממש את החלומות האישיים שלהן. או כמו שהן אומרות "לחשב מסלול מחדש" .

 

 

הכל התחיל במרץ 2013, ערב מסיבת יום ההולדת של קשת. מבין מגוון אנשי העסקים והנדל"ן שנכחו באותה מסיבה, נכח גם עו"ד יריב לרנר, אחד מבעליו החדשים של קניון אם הדרך. יריב וקשת כבר דסקסו בעבר על רעיון חנות בקניון, אך לא הצליחו להתגבש על רעיון מדליק. שלי שהייתה בעצמה על פרשת דרכים, מצאה את עצמה נסחפת תחת חזונם המשותף, וניתן לומר שכבר באותו הערב הייתה לחיצת ידיים. הבחירה בחנות נעליים הרגישה טבעית לשתיים. שתיהן חלמו על חנות קטנה ומיוחדת, באווירה עכשווית. חנות שתשלב את תשוקתן לאופנה ואהבתן לאנשים.

 

כבנות האזור, הן היו מודעות היטב לצורך באופנה עדכנית, נוחה ואיכותית, ובמחסור בחנויות כאלה. האתגר היה לא פשוט הן מספרות, "בכל זאת אף אחת מאתנו לא באה מהתחום. בשלב הראשוני גיבשנו את החזון העסקי שלנו, העוסק מעבר למוצרים שימכרו בחנות, בחווית קנייה כפית ובלתי מתפשרת על איכות ושירות או כמו שאומר הסלוגן שלנו: 'מישו לרוץ איתו'.

 

ולמה דווקא נעליים? קשת אומרת, "יש משהו בנעליים שמרמז מי אנחנו, מה אנחנו מרגישות, איך ניראה, איך נזוז, מה הטעם שלנו ומה נרצה שיחשבו עלינו. כשאנחנו רוצות להרגיש חזקות ננעל את המגף עור שלנו ונלך בנחישות, כשנרצה להרגיש עדינות ומפתות, ננעל נעלי עקב, וכשנרצה להרגיש מיוחדות, ננעל את 'הבחירה הלא רגילה' שלנו .יש עוד סיבה לאהוב נעליים, שלא כמו חצאית מיני בשביל נעליים לא צריך דיאטה (היא קורצת)". ושלי מוסיפה, "בכל הנוגע לנעלי גברים יש פתגם ציני עתיק האומר: 'אמור לי אילו הן נעליך ואומר לך מי אתה'. ועכשיו ברצינות - סגנון הנעליים לגברים מעיד במידה רבה על אופיו של הגבר הנועל אותן, על העדפותיו וסגנון חייו, על תשומת לבו לפרטים וכו'. לשמחתנו, נעלי גברים מתחילות לזכות בשנים האחרונות להכרה הראויה בקרב מובילי אופנה".

 

כיום, כמעט שנתיים אחרי, הן יודעות שהן בדרך הנכונה. את החנות פוקדים מידי יום לקוחות מכל המינים ובכל הגילאים, ורבים ביניהם לקוחות חוזרים הבאים להתחדש בכל עונה. המבחר והמגוון המותאמים לתושבי האזור מציע את אופנת הנעליים העכשווית והפופולארית במחירים נוחים, ובשרות מקצועי.

 

הקולקציות במישו כוללות את הפירמות: VANS, PALLADIUM, PAOLA, mel, MINI MELISSA, crocs, Scholl, pediped, cushe, paes, native, MOSES, cobian, Blundstone, natural world

 

"אז אם אתם באזור תנו קפיצה, ושיהיה לנו חג שמח ואביב פורח".

 

 

 

מישו – שלי וקשת

052-4381758, 054-4415555 

קניון אם הדרך

פייסבוק: מישו - meshoo

        

 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות