What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

בוטיק'לה בגדים יפים בעמק

בוטיק'לה בגדים יפים בעמק

מתוך אמונה כי המראה החיצוני הוא גם ראי הנפש, מקדישה אדוה

שטילוינר-שורץ תשומת לב רבה ללקוחותיה, היא מקשיבה להן,

מרגישה אותן ומתאימה להן את הלוק הנכון במקצועיות רבה,

ברגישות ובאהבה.

 

בבוטיק'לה נהנות נשות האזור מקולקציה מגוונת של בגדים, תכשיטים

וצעיפים ממיטב המעצבים ובמחירים נוחים. את הבגדים בוחרת אדוה

מתוך מחשבה על נוחות, נשיות, שיק וייחודיות. בימי חמישי ושישי

מתארח בחצר הבוטיק שוק איכרים ססגוני, המשלב בחווית הקנייה

גם אוכל טעים בעבודת כפיים ואווירה משוחררת ושמחה.

.

את מכונת התפירה הראשונה שלה קיבלה אדוה בגיל 3, וכבר אז החלה לעצב ולתפור בגדים,בהתחלהלבובות ויותר מאוחר לעצמה ולחברות. עם השנים נזנחו העיצוב והתפירה לטובת לימוד וטיפול בארומתרפיה. "באתי במגע עם נשים רבות והדימוי והביטחון העצמי היו נושאים עיקריים שעמדו לנגד עינינו בתהליך הטיפולי. מתוך רגישות ואמפתיה הבנתי שיש קשר הדוק בין המראה הנכון של האישה לבין הדרך בה היא תופשת את עצמה. באותו זמן גם חזר אלי הצורך הפנימי בעיצוב ובסטיילינג והחלטתי לשלב בניהם. במשך 9 שנים נרקם החלום לבוטיק, עד שלבסוף נפתח המרחב הקסום הקרוי בוטיק'לה. .

 

הקולקציה בבוטיק'לה מתאפיינת במבחר מגוון שבו תמצא כל אחת את הבגדים המתאימים והנכונים לה. אדוה מתאימה ללקוחותיה מבין פרטי הבייסיק למראה יומיומי, או מסגננת לוק מושלם לעבודה או לאירוע, מתוך מבחר של בגדי מעצבים מקומיים, פריטים בודדים שנמצאים רק בבוטיק, או פריטים ייחודיים ביבוא ממעצבים בחו"ל. בקרוב גם תצא בגאווה ובהתרגשות קולקציה חדשה בעיצובה של אדוה, שמציגה את החזון הפרטי שלה למראה נשי, נוח, פשוט ובעל מיוחדות. הקולקציות מתחדשות כמעט כל שבועיים, כך שהמבחר משתנה בתדירות גבוהה.

 

"המטרה המכוונת אותי היא לעזור לכל אישה למצוא את עצמה ולהיות לה לחנות הבית אליה היא שמחה לחזור תמיד. היה לי חשוב ליצור מקום שהוא חם, נעים ומקבל, אליו תוכל כל אחת להגיע גם בנעלי הבית שלה, לשתות כוס קפה, לשפוך את הלב, אם בא לה, ולצאת לבושה מדהים ולהרגיש נפלא. רציתי לייצר מרחב שיאפשר לקחת פסק זמן מחוויית הקניונים המלחיצה, כך שאוכל לראות כל אחת כפי שהיא ולהתאים לה בדיוק את הבגד הנכון שיגרום להרגיש ולהראות טוב. אני גאה לעמול, לטרוח ולהביא לעמק חפר את המיטב שבאופנה, ושואפת שדרך התאמת הבגדים הנכונה, תחזיר לעצמה כל אחת את הביטחון העצמי שאבד לה בין החיתולים, ההנקות או דאגות החיים.

 

לקוחות רבות אומרות לי 'בחיים לא הייתי מודדת את זה אבל זה מדהים איך קלעת בול', והחיוך שיש להן על הפנים הוא הסיבה שהקמתי את הבוטיק. האמון שהן נותנות בי והאהבה האדירה שאני מקבלת מהן עושה אותי שלמה ומאושרת.".

 

ימים ושעות פעילות: ימים ראשון ושני בתיאום טלפוני, ג' 10:00 – 14:00, ד' ה' 10:00 – 19:00

ו' 9:00 – 15:00 בימי שישי, לקונות בבוטיקל'ה, קפה חינם ב"אוטו האדום" בית קפה נייד במשק השכן.

 

בוטיק'לה- בגדים יפים בעמק - אדוה שטילוינר-שורץ | המיסדים 29, מושב גן יאשיה | 050-6333093

advasht@gmail.com| פייסבוק: בוטיק'לה- בגדים יפים בעמק

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות