יום שלישי
23rd יולי 2024

פורטל עמק חפר » בנייה, עיצוב ושיפוצים » עיצוב חדרים – השפעה משמעותית על איכות החיים

עיצוב חדרים – השפעה משמעותית על איכות החיים

עיצוב חדרים

עיצוב החדרים השונים בבית משפיע באופן משמעותי מאוד על איכות החיים שלנו. בהתאם חשוב להקדיש תשומת לב רבה לכל חדר, כשהבסיס הוא קשב מלא לצרכים ולרצונות של מי שהחדר אמור לשרת. דגש מרכזי נוסף הוא אישיות – חדרים עם אופי ייחודי, כזה שמשקף את האישיות של בני הבית, מעניקים תחושת בית אמיתית. 

עיצוב חדרים לילדים – דגשים מרכזיים

עיצוב חדרי ילדים הוא אתגר מורכב. הסיבה העיקרית לכך היא שהצרכים של הילדים משתנים, באופן משמעותי ובמהירות. הפתרון הוא תכנון שמבטיח מקסימום גמישות ומודולריות, כך שכשהילדים גדלים אפשר יהיה להתאים את החדר לכל גיל.

עוד דגש חשוב במסגרת עיצוב חדרים לפעוטות וגם לילדים גדולים יותר הוא פתרונות אחסון. המשוואה: אולי על הנייר חדר ללא פתרונות אחסון נראה נקי ומרווח, אבל בפועל תוך זמן קצר הוא יהיה מבולגן ועמוס יתר על המידה. את הפתרונות חשוב לבחור לפי שטח החדר – אם יש מקום, ארון הוא אופציה נוחה מאוד. אם אין מקום, מיטה עם ארגז מצעים, סלים שמשתלשלים מהתקרה ועוד אופציה היא ארגזים מסוגננים שגם עוזרים לשמור על הסדר וגם מהווים בעצם אלמנט דקורטיבי.

מבחינת הגוונים הדומיננטיים, כדאי שהם יהיו ניטרליים וישרו אווירה של רוגע, ועוד המלצה היא למקם את המיטה כך שתיווצר פינה שמקנה לילד פרטיות ותחושת מוגנות.

על מה חשוב להקפיד כשמעצבים חדרי שינה להורים?

חדר שינה שנראה כאילו יצא ממלון בוטיק מושקע משדרג דרמטית את הדירה ואת החיים באופן כללי. כדאי לדעת שעם עיצוב חכם אפשר להגיע לתוצאה מרשימה מאוד בלי הוצאות כספיות גבוהות מדי. 

איך? עם למשל קיר אחד שזוכה למראה יוצא דופן. בדרך כלל הקיר המתאים ביותר הוא זה שמאחורי המיטה, והדרכים להפוך אותו לייחודי ומעניין הן טפט איכותי או צבע שונה מהרגיל (גוון מיוחד של סגול לילך, צבע עם אפקט, ויש כמובן עוד אפשרויות).

רצפת פרקט מוסיפה חמימות לכל חדר שינה, ועוד מרכיב שמייצר אינטימיות ורוך הוא וילונות רכים ונשפכים. עוד אלמנט שמחייב תשומת לב הוא התאורה, כשההמלצה היא להשתמש גם במנורות קריאה אלגנטיות, לדוגמה מנורות וינטג', וגם בגוף תאורה מרכזי דומיננטי.

עיצוב מושלם – במינימום זמן

שירות עיצוב חדרים כולל התייחסות מעמיקה ומקיפה גם לחללים נוספים בבית – למשל חדר הרחצה שניתן לשדרוג גם בלי שיפוץ כללי, באמצעות מספר שינויים פשוטים.

72גג מספקת את השירות המועיל להפליא הזה מתוך מחויבות מלאה ליצור חדרים מרהיבי עין ופרקטיים גם יחד, ובמינימום זמן – שיפוצים מקיפים אנחנו משלימים תוך 21 ימי עבודה בלבד, ויש גם פרויקטים של עיצוב מחדש שמושלמים תוך 72 שעות!

בכל מקרה אתם מקבלים מאיתנו התחייבות ללו"ז מדויק, כך שתוך זמן קצר ככל האפשר תוכלו ליהנות מדירה משודרגת שעונה על כל הרצונות והצרכים שלכם. עוד התחייבות היא לשמירה קפדנית על מסגרת התקציב, כשגם בסעיף זה ה"סוד" שלנו הוא תכנון חכם שמונע בלת"מים והפתעות לא רצויות בהמשך הדרך.

העיצוב עצמו יצירתי, מותאם לחזון שלכם ולמי שאתם, ונשען על הפתרונות המתקדמים ביותר הקיימים כיום ועל חומרי גלם איכותיים – כל מה שצריך כדי שכל חדר וחדר בבית שלכם יהיו בדיוק כפי שתמיד חלמתם עליהם.