יום ראשון
16th יוני 2024

פורטל עמק חפר » אסתטיקה ויופי » הארכת שיער: 2 שיטות נפוצות ומומלצות

הארכת שיער: 2 שיטות נפוצות ומומלצות

שיקום השיער

אמנם לא חסרות דוגמאות של נשים בעלות שיער קצר שמרגישות נהדר עם האורך ובהתאם גם נתפשות כיפהפיות ע"י הסביבה, אבל ישנן גם נשים רבות שמעדיפות את השיער שלהן מגיע עד לאמצע הגב ואף למטה יותר. כיום יותר מתמיד קל לבצע הארכת שיער, שכן ישנו מגוון רחב מאוד של תוספות שיער. בנוסף ניתן להשתמש בתוספות במסגרת טיפול בנשירת שיער.

איך לבחור תוספת לשיער?

המגוון הרחב של תוספות לשיער מאפשר לכל מי שרוצה ליהנות משיער ארוך יותר ומרשים יותר, אבל גם עלול לבלבל. במקרים רבים מודגש מחיר אטרקטיבי של תוספת כזו או אחרת, אולם אם תשאלו מומחה להארכת שיער הוא ימליץ לכם לייחס פחות משקל למחיר, ובוודאי שלא להתפשר על איכות התוספת רק כדי לחסוך קצת כסף. הסיבה פשוטה – תוספות שיער לא איכותיות לא ישתלבו בצורה מיטבית עם השיער הקיים, והתוצאה לא תהיה הכי מחמיאה שאפשר. בנוסף, תוספת ברמה נמוכה עלולה שלא להחזיק מעמד זמן רב, כך שבסופו של דבר המשפט המוכר "מה שקונים בזול עולה לנו ביוקר" נכון מאוד במקרים אלה.

עוד המלצה חשובה היא להעדיף תוספת שעשויה משיער טבעי על פני תוספת שיער סינתטית, וכאמור יש לקחת בחשבון שגם מבין תוספות השיער הטבעיות ישנן כאלה איכותיות יותר וכאלה איכותיות פחות.

למה הלחמה היא השיטה הטובה ביותר לבצע הארכת שיער?

ישנן מספר דרכים לבצע הארכת שיער, והמומלצת ביותר היא הלחמה – כלומר חיבור התוספת לשיער הקיים באמצעות מכשור ייעודי שמלחים את שני החלקים. גם כאן יש בחירה, בין הלחמה קרה להלחמה חמה, והיתרונות של הקונספט הזה הם עמידות גבוהה (עד חצי שנה) ומניעת פגיעה בשיער הקיים. גם את פירוק התוספת מהשיער יש לבצע באמצעות מכשור ייעודי על-מנת שלא לפגוע בשערות או בקרקפת, ובכדי שהתהליך לא יהיה כרוך בכאב ואפילו לא קל שבקלים.

עוד המלצה חשובה היא להתאים את התוספת למטופלת הספציפית. כך למשל במקרים של נשירת שיער אצל נשים, כדאי מאוד להגיע לאיש מקצוע שהוא גם מומחה לנשירת שיער, ולבצע אצלו את ההארכה כך שהתוצאה תספק מענה אפקטיבי במיוחד למצב זה.