יום חמישי
20th יוני 2024

פורטל עמק חפר » נדל"ן » חדר ישיבות לדוברי אנגלית – סטנדרט גבוה במחיר נגיש

חדר ישיבות לדוברי אנגלית – סטנדרט גבוה במחיר נגיש

מה ההבדל בין שיווק למכירות

חסר לכם מקום לנהל בו ישיבות? במקום הכי נכון, מחכה לכם הפתרון. למייפל האוס ישנו פתרון מעולה בשבילכם, במחיר נוח עם תוספות משלימות. פתרון לישיבות, להדרכות, לאופסייט. בין היתר, יש לכם אפשרות לשכור חדר ישיבות אנגלית, לזמן הנכון, במקום הכי נכון. כדי לדעת יותר, הכנו בשבילכם מאמר מפורט בנושא זה.

כיצד הסטנדרט הגבוה עובד בשבילכם

הרבה מאוד עסקים קטנים או עצמאיים מרגישים של בנוח לקים פגישות עבודה באנגלית במשרד הקבוע. שלא לדבר על עצמאים שעובדים מהבית. במקומות עבודה רבים, המקום צפוף ומתאים רק לעבודה שוטפת, פחות לישיבות חשובות. האווירה לא מחבקת. גם בית קפה מהווה רעיון מאוד לא מוצלח. אז מה זה בעצם חדר ישיבות אנגלית? זהו חדר שנועד למענכם, עצמאים, פרילנסרים, בעלי עסקים (וגם לחברות גדולות) שצריכים להיפגש עם אנשים ובעלי תפקידים החשובים לכם, המגיעים מהארץ או מחו"ל ואשר מרגישים בנוח לשוחח באנגלית.

כאשר הסטנדרט המקובל בארצות דוברות אנגלית הינו גבוה, גם אתם צריכים חדרי ישיבות בהתאם. מייפל האוס מעמידים לבחירתכם לא רק סוג אחד של חדר ישיבות. לבחירתכם מגוון רחב מאוד של חדרים, לקיום ישיבות, בכל הרכב משתתפים שהוא. הסטנדרט הגבוהה מאפשר לכם לקיים ישיבה במקצועיות, באווירה נינוחה. יש חדרים שמתאימים לישיבות ופגישות של אחד על אחד. יש חדרים שמתאימים לפגישות ולישיבות של 5 או 10 משתתפים. יש גם חדרים שיכולים לארח אפילו הרבה יותר משתתפים, לפי הצורך הנוכחי שלכם. והמחיר? נגיש מאוד, מתאים לכולם.

מי עושה ישיבות בחדרי הישיבות אנגלית שלנו

בחדרי הישיבות שלנו עושים שימוש סטארטאפיסים, אדריכלים, מעצבים, יזמים וחברות הייטק. בחדרי הישיבות משתמשים חברות שמארחות משקיעים או שותפים מחו"ל, אנשי כספים, יועצים, אנשי ביטוח. מגיעים אלינו עצמאיים, פרילנסרים או חברות שפועלים מחוץ לתל אביב, אבל דרוש להם מקום לצורך קיום ישיבה באנגלית, במקום הכי מרכזי והכי נגיש. מגיעים אלינו אנשים שרוצים לקיים פגישות הערכה באנגלית, ישיבות של סיכומי שנה, אופסייט בעברית או באנגלית ובעצם – בכל שפה.

אפשר לקיים ישיבות והדרכות בחדרים מאובזרים. חדרים שיש בהם ציוד מתאים, מסכים, כלי כתיבה, כורסאות נוחות או כיסאות ישיבה מפוארים. אתם יכולים לבקש ולקבל את החדר שמתאים לאווירה הנחוצה לכם. אווירה מחבקת ואינטימית או אווירה של ישיבת הנהלה כמו שמתקיימת בדירקטוריונים מובילים.

מחיר זמין, מקום נגיש

חדר ישיבות אנגלית ממתין עבורכם בלב תל אביב, במקום נגיש ומחיר זמין. המחיר מאפשר גם לעסק הזעיר להרשות לעצמו קיום פגישה או ישיבה בסטנדרט הכי גבוה שאפשר. המחיר הוא לפי שימוש, פשוטו כמשמעו. את החדרים ניתן להשכיר למספר ימים או למספר שעות. אתם משלמים רק על הזמן שאתם צריכים.

על מנת שהפגישות שלכם תתקיימנה באווירה הכי נעימה שאפשר, עומדים לרשותכם חדרים בעיצוב אדריכלי מתקדם. יש חדרים מעוצבים באופן אורבני ויש חדרים בעיצוב צעיר. תמיד תוכלו למצוא את המקום בשבילכם, שאליו אתם מרגישים חיבור. מקום נוח ובו תרצו לקיים את הישיבה הבאה שלכם. ויש גם תוכניות מיוחדות ללקוחות חוזרים. ניתן לרכוש בנק של שעות, שאותו אפשר לנצל בזמן הנכון עבורכם. ובכל חדר, יש לכם אפשרות ליהנות ממכונת קפה משובחת. ויש לכם גם מקרר עם סודה וכל מה שנדרש כדי שהישיבה תהיה טובה ומוצלחת.