יום חמישי
20th יוני 2024

פורטל עמק חפר » אסתטיקה ויופי » 6 טיפים להפטר משקיות מתחת לעיניים

6 טיפים להפטר משקיות מתחת לעיניים

ניתוח עפעפיים בהרדמה מקומית

שקעים מתחת לעיניים יוצרים מראה עייף, מבוגר ואפילו מובס. ב-2019 כבר אין שום סיבה לסבול מאותן שקיות – בעמוד זה תמצאו 6 דרכים אפקטיביות  להחזיר את הרעננות לפנים ואת היופי לאזור העיניים.

1. הזרקת חומצה היאלרונית

העור באזור שמתחת לעיניים הופך עם השנים, כבר מגיל צעיר יחסית, לדק יותר ויותר. גם רקמת השומן התת עורית באזור זה מידלדלת וכתוצאה מכך נוצר שקע וכלי הדם שמתחת לעור הופכים בולטים. הזרקת חומצה היאלרונית ייעודית לשקיות מתחת לעיניים ממלאת את השקע באופן הומוגני ובנוסף משפרת את מרקם העור.

2. סרום לעיניים

תשובה נוספת לשאלה איך להפטר משקיות מתחת לעיניים היא סרום. בעזרת הסרום ניתן לעכב את התהליכים הנ"ל שגורמים לשקיות וגם לתמוך בתוצאות ההזרקה של החומצה ההיאלרונית. חשוב לבחור בסרום איכותי שמעניק לעור את הלחות החיונית ונספג בו במהירות.

3. מי ורדים או שמן שקדים

כותנה ספוגה במעט מי ורדים יכולה לחולל גם היא שינוי לטובה במראה העיניים. מניחים את הכותנה על העפעפיים (כשהם סגורים כמובן) לכרבע שעה ואם מתמידים בכך (ורצוי פעמיים ביום) הגוון הכהה של השקיות מיטשטש. גם מריחת שמן שקדים ועיסוי האזור של השקיות בעדינות כל יום לפני השינה יכול לשפר את המצב.

4. תזונה עשירה בוויטמינים A, C ו-K

מזונות שיש בהם כמות גדולה של ויטמין A, ויטמין C או ויטמין K מקטינה את היקף העיגולים השחורים מתחת לעיניים. בין השאר מומלצים ירקות כתומים, פירות הדר, אגוזים, גרעינים, ברוקולי, כרובית, ירקות עליים ועוד.

5. שנת לילה ארוכה מספיק

מחסור בשעות שינה עלול גם הוא להחמיר את תופעת השקיות מתחת לעיניים – ולכן כדאי להקפיד על שנת לילה ארוכה מספיק גם אם החיים מלאים במטלות ובהתחייבויות שאנחנו לוקחים על עצמנו.

6. פלזמה בוסטר

אם אתם מחפשים איך להפטר משקיות מתחת לעיניים בקלות ובמהירות הפתרון היעיל ביותר הוא חומצה היאלרונית. טיפול מומלץ אחר הוא פלזמה בוסטר או PRP – היתרון העיקרי של אופציה זו היא המענה האפקטיבי למגוון רחב של תופעות לא רצויות ובהן כתמי גיל, קמטוטים, צלקות אקנה, פיגמנטציה, נקבוביות פעורות ועוד. זהו טיפול אנטי אייג'ינג טבעי שמבוסס על פלזמה עשירה בטסיות, תאי גזע, ויטמינים, חומצות אמינו, מינרלים ואנטי אוקסידנטים.