יום רביעי
22nd מאי 2024

פורטל עמק חפר » עסקים » בחירת חדר ישיבות – חשיבות המיקום, התוספות והמחירים

בחירת חדר ישיבות – חשיבות המיקום, התוספות והמחירים

חדרי ישיבות להשכרה לפי שעה

יזמים, אנשי הייטק, מעצבים ובעלי מקצועות חופשיים לא תמיד מחזיקים משרד רחב ידיים ובו חדרי ישיבות מפוארים. על רקע התפתחות תרבות עסקית ובה חללי העבודה המשותפים ומתמחי המשרדים השיתופיים, מגיע משהו נוסף. מגיע גם הביקוש לשירות ייעודי של חדרי ישיבות להשכרה גמישה. חדרים כאלה עונים גם על הצורך של מגוון אנשים, חברות (לרבות גדולות ומרכזיות במשק), ארגונים ועמותות, צורך בפתרון ייעודי: חדר ישיבות שמתאים לצרכים המשתנים שלהם. מייפל האוס, המתמחה בהשכרת חדר ישיבות מספרת לכם כל מה שחשוב לדעת על הקונספט, המהות, התוכן, השירות, החוויה והיתרונות. בואו להבין האם זה מתאים גם לכם, האם הארגון שלכם יפיק מכך תועלת או כיצד אתם, יזמים או סטאטאפיסטים, פרסומאים, מעצבים או בעלי חזון, יכולים למנף זאת להזדמנויות עסקיות ולשיתופי פעולה פוריים.

המהות של הקונספט – להרגיש בנוח וליהנות מהדרך

הקונספט של חדר ישיבות בהשכרה פר שעה נועד לענות על הצורך של יחידים, חברות וארגונים במתחם ייעודי, לצרכים מזדמנים. מהות הקונספט עולה בהרבה על יצירת חלל המתאים לישיבות או לפגישות עבודה בלבד. מייפל האוס מתמחים באנשים, במתן מעטפת של שירותים נלווים, יחס אישי ולא פחות חשוב, אווירה מפנקת, חמה וידידותית. חדרי הישיבות אינם עשויים מקשה אחת. יש בהם חדרים בגדלים שונים, בעיצובים שונים, בהתאמה למספר משתנה של משתתפים. ההשקעה ניכרת בכל פרט ופרט, כפי שנראה ונפרט בהמשך הדברים. השאיפה והמטרה שלנו היא להעניק לכם חוויה כוללת, מזמינה, אשר מובילה להרגשה אותה אנו מכנים "home away from home". תרגישו אצלנו בבית בזמן שאתם נפגשים, לומדים, מתייעצים, יוצרים קשרים עסקיים ונהנים מהדרך.

האם השכרת חדר ישיבות כוללים תוספות

אם השתתפתם אי פעם בישיבת צוות, בהדרכה או אולי ביום עיון, בוודאי יש לכם רושם די ברור על מה שקורה שם. על מה שמתחולל בתוך חדרי הישיבות ובמקום שבו מנסחים מדיניות, נחתמים שיתופי פעולה, מתוכננים כל מיני מטרות ויעדים, לימים, לשבועות או לרבעונים הבאים. הישיבות יכולות להיות מסודרות ומאורגנות או חופשיות, תוך כדי סיעור מוחות. אך כעת, בוודאי תרצו לדעת מה כולל בעצם חדר הישיבות שלכם, שאליו אתכם מגיעים ביום ובשעה הנחוצים לכם. המקום שבו תוכלו להיפגש עם משקיעים, עם שותפים, לקיים ימי עיון למנהלים או כינוס אינטימי באווירה הנכונה.

אם שאלתם אילו תוספות מגיעות עם החדר, זו שאלה הראויה לתשובה מפורטת. חדר ישיבות ואירוח מבית מייפל האוס, בכל צורה שבה הוא מעוצב, מגיע עם מגוון תוספות, אביזרים ועזרים. האבזור העשיר מאפשר להעביר הדרכה, מצגת, עדכון, ישיבה או כינוס על הצד הטוב ביותר ובלי שצריך להגיע מצוידים "מהבית" (או מהעבודה). בין היתר, החדרים הפרטיים כוללים כולם מסכי ענק וחיבור לאינטרנט מהיר. לשימוש המשתתפים מחכים פינוקים כמו מכונות נספרסו וקפסולות קפה משובחות וכן גם מקרר, מים וסודה חופשי. לוח מחיק, ציוד משרדי, מגוון שולחנות לישיבות ועמדות ישיבה נוחות משלימות את האווירה. הכל בסביבה מרהיבה, עיצוב פנים משגע שמאפשר ליצירתיות, ללמידה ולשיח הפורה לנסוק לגבהים.

מהי חשיבות המיקום המרכזי שיש לחדרי הישיבות

חדר ישיבות, לא מספיק שיהיה מאובזר באבזור נכון, שיהיו בו תאורה נעימה, ריהוט איכותי, כיסאות נוחים ואפשרות להקרנת מצגות או סרטוני תדמית. חדר ישיבות צריך להיות מצוי במתחם שמציע פרטיות ולא פחות חשוב, מיקום מרכזי. חדר אירוח שנמצא במיקום מרכזי מציע נגישות, אווירה דינאמית, סביבה שבה הכל קורה. בלב תל אביב, מתאים מאוד לקיים פגישות משום שזהו המרכז העסקי, התרבותי והכלכלי של מדינת ישראל. זהו לב ליבו של ההייטק הישראלי, זה המקום שבו אנשי עסקים סוגרים עסקאות. זה המקום שבו צוותי פיתוח יצירתיים בונים את העתיד לכולנו ושם נפגשים כל המי ומי. ונדגיש כי אל חדרי הישיבות המאובזרים לא מגיעים רק כאלה שמתגוררים או עובדים בתל אביב. למעשה, הביקוש לשירות חשוב זה מגיע במידה רבה גם מחברות, יזמים, עצמאיים ובעלי עסקים מהפריפריה. כאשר מישהו מחוץ לתל אביב צריך לקיים פגישה, ישיבה או אירוח עסקי, המקום המתבקש הינו תל אביב. לשם כולם מגיעים ובאווירה הנכונה, נרקמים עסקים, מסכמים סיכומים, מתקדמים לשיתופי פעולה עסקיים וסטארטאפים קורמים עור וגידים.

מגוון חדרי ישיבות לבחירה הנכונה עבורכם

חדר ישיבות מאובזר, מואר, נוח ואפילו מפואר, איננו תענוג שעולה בכסף רב. אך לפני שנעסוק מעט במדיניות התמחור והמחירים, נבקש לשים את האצבע על נקודה חשוב לא פחות. כדאי להעיר, למי שטרם הבחין בכך, כי דווקא מחוץ לשעות העבודה הרגילות במשרד, בתוך אותם חדרי ישיבות שוקקים, ניתן להגיע לאינטימיות, תקשורת, ושיתופי פעולה פוריים. זהו במידה רבה בסיס חשוב להצלחה עסקית, ארגונית ואישית.

מייפל האוס מעמידים לרשותכם מגוון רחב של חדרי ישיבות שמתאימים לכנסים, להרצאות, להדרכות, לכל תכלית וצורך עסקי או ארגוני. על בסיס מגוון חדרי הישיבות הזמין עבורכם תוכלו תמיד למצוא את החדר הנכון לכם, להזדמנות שעומדת בפניכם. לפגישה אינטימית עם אורחים מחו"ל, ליום גיבוש באווירה בלתי פורמלית מחוץ למשרד, לדיונים, קבלת החלטות וכיוצא בזה. בין החדרים המעוצבים ניתן למצוא כאלה הבנויים בצורת סלון אורבני, חמים, נעים, אינטימי ונוח. יש חדרים המעוצבים כחדרי ישיבות מפוארים, עם שולחנות גדולים שסביבתם מסודרות מערכות ישיבה וכסאות מפנקים. אפשרי גם חדר בסגנון לופט, שיכול לקלוט לתוכו אפילו עשרות רבות של אנשים, להרצאה מרתקת או לכל מטרה אחרת. חלק מהחדרים ניתנים לפיצול לפי הצורך וכל אחד מהם מקנה פרטיות מלאה למשתתפים.

שירות אישי, מחיר נגיש

בשונה מחדרי ישיבות מאולתרים, חדרי הישיבות של מייפל האוס נועדו אך ורק לתכלית זאת. לא מדובר בחברה המספקת משרדים להשכרה. זו התמחות אך ורק בנישה החשובה הזאת כך שללקוחות מובטח שירות אישי, התפור לפי הצרכים ומחויבות לחוויית שירות ואירוח. החלל מעוצב ברמה אדריכלית מושקעת, שמתאימה גם לארגונים ולתאגידים שלא מסתפקים בפחות מהטוב ביותר. חלק מהחדרים מותאמים לאווירה הדינאמית של סטארטאפים ויזמים חדורי מטרה. ומלבד השירות האישי שהינו חלק מהמודל שלפיו אנו פועלים מוצע גם מודל תמחיר פשוט, נוח, ידידותי ומשתלם.

את החדרים ניתן להשכיר לפי שעה, במחיר נוח. לא חייבים לבחור בהשכרה ליום שלם. בגמישות מירבית ניתן לבחור בחדר או בחדרים המתאימים לצרכים ולתקציב שלכם. ומכיוון שאנו ערים לכך כי רבים מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, אנו מציעים גם מודל תמחור מוזל למעוניינים. ניתן להזמין בנק קרדיטים, כלומר בנק שעות הדרוש לתקופה מתמשכת. כל לקוח מתקבל אצלנו בברכה, אך עם הלקוחות הקבועים אנו מקפידים ליצור קשר מיוחד. אחרי הכל, אלה הלקוחות שאנו כבר לומדים להכיר, מבינים מראש מה הם צריכים ולמה הם מצפים. כל לקוח הוא עבורנו עולם ומלואו והשירות ניתן במחויבות ובדיסקרטיות מלאה.

המקום לפיתוח מנהלים

חיפשתם מקום שמתאים לפיתוח המנהלים בארגון שלכם? הכשרה או ימי עיון באווירה מעולה? מייפל האוס מציעה חדרי ישיבות וחללים מעוצבים במיוחד לצורך פיתוח מנהלים. עיצוב יוקרתי, אווירה נינוחה, מיקום מרכזי וכל מה שצריך כדי שהזמן יעבור בצורה מועילה, נעימה ואפקטיבית.

מפגשי יזמים, משקיעים סטארטאפיסטים

אנו גאים לשרת קבוצה הולכת וגדלה של יזמים, משקיעים וסטאראפיסטים. אצלנו אתם מוצאים את המקום שמדבר בשפה שלכם, אווירה צעירה, אנרגטית, שמאפשרת לכם להטיס את היצירתיות והיוזמה שלכם ללא גבולות. אצלנו מתקיימים מפגשי יזמים ואנו גאים לספק מקום איכותי למפגשים ומצגות בין צוותי פיתוח לבין משקיעים, בין קבוצות עבודה בהתהוות וכן בגישושים לקראת שיתופי פעולה שלעתיד לבוא או ישיבות לקראת הנפקות.

חדרים גם למפגשי נטוורקינג

חדר ישיבות ראוי לשמו יכול להתאים כחלופה הרבה יותר מוצלחת מאשר מפגש עסקי בבית קפה. אם גם אתם נתקלתם בחוויה הלא נעימה של ישיבה בבית קפה עם שותפים או לקוחות חשובים, כאשר מסביב רעש והמולה, מגיע לכם חוויה מתקנת. בחדרי הישיבות שלנו תוכלו ליהנות מהאווירה הנינוחה, קפה משובח, בלי הפרעות ובלי אי נעימויות. אצלנו מתקיימים גם מפגשי נטוורקינג וכן ראיונות עבודה בחדרים אינטימיים, למנהלים, אנשי מקצוע ובכירים.

חדרי ישיבות בעיצוב צעיר, בעיר הגדולה

אנו ערים היטב לעובדה שלכל ארגון יש תרבות ארגונית משלו. בעוד שחלק מלקוחותינו מצפים לקבל ומקבלים חדרי ישיבות באווירה מעונבת, יש גם חדרים בעיצוב צעיר, טרנדי, אורבני ודינאמי. שפת העיצוב הזאת, שמתכתבת עם טרנדים דומים בעולם הרחב, שואבת הרבה מאוד מעולמם של הסטארטאפים, מעולם של עיצוב, תקשורת מהירה, טשטוש גבולות שבין יצירתי למסחרי, בין ארגוני לבין אישי. חיפשתם את המקום באווירה הנוחה לכם? בואו לגלות עוד על מה שיש למייפל האוס להציע לכם. מגוון חדרים, שירות אישי, עיצוב משגע בעיר הגדולה.