יום שלישי
23rd יולי 2024

פורטל עמק חפר » ביגוד ואופנה » שמלות כלה צנועות וזולות – בתפירה אישית . דגמים ייחודיים ומחמיאים

שמלות כלה צנועות וזולות – בתפירה אישית . דגמים ייחודיים ומחמיאים

שמלות כלה צנועות וזולות

שמלה לחתונה לא חייבת להיות סופר יקרה. למעשה, חשוב שתדעי שמחיר יקר לא בהכרח מגיע יחד עם שמלה שנראית יפה ואיכותית. כדאי שתדעי איך תוכלי למצוא שמלות כלה צנועות וזולות שבאמת מחמיאות לך. אלה יכולות אפילו להיות שמלות בתפירה אישית, בדגמים ייחודיים (לא מוגזמים) ומחמיאים.

להרגיש בנוח וגם במחיר נוח, האם אפשרי?

שמלה צנועה וזולה לא צריכה לגרום לך להרגיש לא בנוח. להפך. תוכלו למצוא שמלות צנועות וזולות שבהן תרגיש בנוח, כאשר הן תפורות באופן מחמיא. אם את ניגשת ובוחרת דגם שמישהי אחרת לבשה לפנייך, את עלולה לקבל שמלה עם כתמים. האם זה מצדיק את המחיר הזול שאת משלמת? בוודאי שלא. כך אף כלה לא רוצה להיראות ביום חתונתה. להרגיש בנוח וגם במחיר נוח, עוד כמה רגעים תביני שזה באמת אפשרי.

כיצד תפירה אישית בסופו של דבר משתלמת

מי שבוחרת שמלה יד שניה, עד לרגע הקניה לא תוכל לדעת בוודאות אם יש או אין כתמים. אם השמלה באמת תשב יפה ונעים על הגוף. ואם יהיו כתמים, יש סיכוי טוב שגם אם תנסי, לא תצליחי להסיר את הכתמים. ואפילו אם תפני למישהו שינסה להוריד את הכתמים או לבצע תיקונים, זה כבר לא שווה את המאמץ ואת המתח הנפשי. לא ככה כלה צריכה להעביר את הזמן עד לחתונה. כל זה יוצא יקר ולא נעים, ואפשר אחרת. את יכולה למצוא את השמלה שעונה על כל הקריטריונים שלך. מעצב שמלות אישי שיודע שיש כלות שלא רוצות לשלם ביוקר, יוכיח גם עד כמה המשפט הבא נכון: את לא מספיק עשירה בשביל לקנות בזול.

זול יוצא יקר ואיך תימנעי מזה

זה נכון, מחיר מאוד זול של שמלה מיד שניה עשוי להיראות מפתה. אבל רק בהתחלה. אל תתני למחירים הזולים מדי לעבוד עלייך. שמלה שמציעים לך יותר מדי בזול, הגיעה כנראה אחרי שכמה כלות שלבשו אותה. לא רק כתמים או שינויי גוון בגלל הכביסות ייגרמו לך עוגמת נפש. יש סיכוי מאוד גדול שתגלי שהמידה היא לא בדיוק מידה, השמלה לא כל כך מתאימה ולא נוחה לך.

בתפירה אישית, השמלה תשב עליך כמו כפפה שמתאימה ליד. הצבע של השמלה אחיד. בלי כתמים, בלי סימנים דהויים. פני לואדים מרגולין ותראי כיצד במחיר סביר את נהנית מכל העולמות. את לא מסתכנת עם זול שיוצא בסוף יקר. בתפירה אישית, בלי שאת צריכה להשקיע בתיקונים. את יודעת כמה את משלמת, מחיר נוח, תפירה אישית, בד נעים באמת. נוחות על הגוף ושמלה שבאמת ראויה לך, לחתונתך.

ואדים מרגולין, כבר מעל ל-20 שנה עוסק בעיצוב שמלות כלה, מיטיב לתפור שמלות במגע אישי. אצלו תוכלי למצוא שמלת כלה צנועה וזולה. שמלה שתשב נכון על הגוף שלך. בלי שום סיכוי שתראי כתמים. בלי שתצרכי להשקיע אחר כך בתיקונים.

מזה בדיוק את צריכה להיזהר

מעצב השמלות המנוסה מיטיב להסביר ממה בדיוק צריך להיזהר. כשאת מחפשת שמלות כלה זולות וצנועות, יש כמה מוקשים שאת חייבת להימנע מהם.

  • ללא עודפי בד, בלי פוליאסטר – שמלה נפוחה מאוד, עם הרבה בד, עשויה להסתיר תחליפי תחרה לא נעימים, לא נוחים ולא מחמיאים. היזהרי מהחלפה של תחרה בפוליאסטר. עדיף שתבחרי שמלה ללא הרבה מאוד קפלי בד, אבל שהבד יהיה איכותי יותר.
  • בלי עודף נוצצים – עיצוב זול מזעזע מתקבל כאשר מנסים להציע לך שמלה מבד מבריק מדי. זה אולי נראה על הקולב כמו משהו מיוחד, אבל בסופו של דבר, לא כך צריכות להיראות שמלות כלה צנועות זולות. עודף נוצצים לא נראה צנוע אלא קיטשי. זו שמלה בטעם רע, אפילו אם אין כתמים נלווים.
  • זהירות, חוסר איזון – יש כאלה שמציעים שמלות זולות שמנסות להתחפש ליוקרתיות בעזרת שלל תוספות. שמלה צנועה וזולה לא חייבת להיות בטעם רע. עדיף להוסיף אלמנט אחד מעוצב, עדין ויפה ולהית מרוצה באמת. כך תשיגי מחיר נוח, מוטיב ייחודי בגזרה צנועה אך גם מחמיאה.

מגיע לך להרגיש ביטחון וודאות

בשורה התחתונה, מגיעה לך שמלה במחיר נוח. ואדים מרגולין המעצב ילווה אותך לאורך כל תפירת השמלה. הוא בעצמו (לא התופרת). אנחנו מציעים לך גם את הביטחון שדרוש לך. אצלנו תקבלי שמלה חדשה. שמלה מחמיאה, מעוצבת ותפורה באופן אישי, בשימת לב לכל מה שחשוב עבורך.