יום ראשון
16th יוני 2024

פורטל עמק חפר » אוכל » שף למסיבה – איך לבחור, ומה ערך המוסף?

שף למסיבה – איך לבחור, ומה ערך המוסף?

שף מסיבות

שף למסיבה: כולנו נהנים במסיבות מושקעות. יחד עם זאת, אף אחד לא נהנה מכל הטרחה שכרוכה בארגון מסיבה ראויה לשמה. יש מסיבה שהולכת וקרבה ואתם מתלבטים מה לעשות? לא חייבים להשקיע מאמץ על אנושי, לאבד את העשתונות ולחרוק שיניים בחוסר וודאות. אפשר ללכת על רעיון קל מצד אחד אך מקורי מצד שני – מסיבת שף. כלומר, מזמינים שף שמבשל במיוחד לאירוע שלכם, למסיבה שאתם מארגנים. שף למסיבה – כך מארגנים יופי של דבר, כיף לא רגיל וכמובן מאוד טעים!

למסיבות הפתעה ולימי כיף

אם אף פעם לא הזדמן לכם להשתתף באירוע שעליו מופקד שף של ממש, אולי תתקשו בתחילה לקלוט את הקונספט. מאחורי הרעיון הזה עומדת התשוקה שלנו ליהנות מאוכל טעים במיוחד, מנות מושקעות שאפילו תתקשו להשיג במיטב המסעדות. למסיבה מגיע מבעוד מועד שף מקצועי ובכיר, שיודע לא רק לבשל מעולה אלא גם לנהל את הערב בעזרת פעילות הקשורה לבישול, הופעת שף או הנחיה מיוחדת. הסגנון הזה משדרג כל אירוע, החל מיום הולדת, דרך מסיבת הפתעה לבן הזוג או לאישה וכלה במסיבת שחרור מהצבא או מסיבה מטעם מקום עבודה. אפשר להזמין כמובן גם שף למסיבת רווקות או לטובת פעילות כדוגמת ימי גיבוש או ימי כיף.

שף מיומן בעל ערך מוסף

כאשר אתם מזמינים שף למסיבה, דאגו לברר מראש מהו הערך המוסף של השף שלכם. עד כמה הוא מנוסה ומיומן, אילו סוגים של אירועים הוא הספיק ללוות. בקשו לדעת לכמה מוזמנים הוא יכול לבשל והאם הוא יכול להגיע עם סו שף או עוזר, כאשר ישנן מסיבות גדולות. עופר שף, אשר מארגן פעילויות שף ומסיבות וסדנאות נוהג להמליץ על פעילות מושקעת הכלולה באירוע. למשל, סדנת בישול חביבה או תחרות בישול. אפשר גם לשמוע, להקשיב ולהביט בהכנת המנות שנעשות מול עיניכם בצורה מעוררת השתאות.

המסיבה הכי טעימה בעולם

כדאי להוסיף ששף המגיע למסיבה יוכל להציע כל מיני סגנונות ותפריטים. בקשו לדעת אילו מנות הוא נוהג להכין ואיזה קונספטים מומלצים בעיניו, למסיבה כמו זאת שאתם מארגנים. בשעה היעודה, לפני שכולם מגיעים, כבר מתייצב השף עם מגוון רחב של חומרי גלם וכלים. המצרכים הטריים נפרסים על הדלפק וכאשר האורחים זורמים מבעד לדלתות אפשר להתחיל. ריח ניוחו ממלא את האוויר, המוזיקה ברקע מתחילה להקפיץ את האווירה כאשר בשרים מוקפצים על מחבתות או כאשר ירקות נקצצים במהירות. רציתם מסיבה בטעם טוב? שף מנוסה ידאג לכם למסיבה הכי טעימה בעולם.