יום ראשון
16th יוני 2024

פורטל עמק חפר » משחק ויצירה » משחקי מנהלים לשולחן משרדי, מתנה מושלמת לבוס

משחקי מנהלים לשולחן משרדי, מתנה מושלמת לבוס

משחקי מנהלים למשרד

ניהול איננו משחק ילדים, נהפוך הוא. ובכל זאת, לאורך השנים נוצרו די הרבה משחקי מנהלים. יש בהם צורך והם מעניקים יותר מאשר חפצים שנועדו להרשים. והפעם אנו רוצים לספר על משחק יוצא מגדר הרגיל, אשר מורכב מכדורי מתכת מיוחדים במינם.

נבקש להדגיש כי אנו לא מדברים על אחד ממשחקי המנהלים הקלאסיים ביותר, של כדורים המחוברים לחוטים. מעין מתקן עם חוטים, כשלכל חוט מחובר כדורון מתכת. הכדורים מכים האחד בשני, כך שהכדור הראשון בשורה והאחרון בשורה, נעים הלוך ושוב, כמטוטלת. לעומת משחק קלאסי זה, המשחק שאותו נציג כעת מורכב מכדורים מרובים (מעל 200 במספרים), כאשר כל אחד הינו גם מגנט חזק ורב עוצמה. וכפי שנסביר מיד, זהו למעשה משחק אחד שיש בו אין סוף אפשרויות. באריזה אחת, אתם בעצם מקבלים מגוון עצום של משחקי מנהלים. אפשר להציג אותם לראווה במשרד או להעביר איתם הרבה מאוד רגעי פנאי, בהפסקות שבין הפגישות, המיילים, התערוכות או הכנסים, הישיבות ויתר המטלות.

משחקי מנהלים – עם דגמים ובלי חוקים

משחקי המנהלים המקוריים, שמבוססים על כדורים מגנטיים נקראים – MagnoCube. בכל מארז 216 כדורי מתכת מרהיבים שהם גם מגנטים בעיצוב נקי ומדויק. למשחקים האלה אין חוקים. אפשר ליצור בעזרתם דגם המבוסס על צורה גיאומטרית פשוטה. אפשר ליצור דגם מגנטי שונה לחלוטין, המבוסס על צורה גיאומטרית מורכבת. למעשה, אפשר ליצור מהכדורים הללו כל דבר שתרצה (או תרצי), כיד הדמיון הטובה עליכם. מבחינה סטטיסטית, אין גבול למספר האפשרויות שניתן לבנות, מכל כך הרבה כדורים. ומה שאפילו טוב יותר – בזכות השעשוע הזה, מתקבלת גם תוצאה רצינית ביותר. כמנהלים, זוהי דרך נהדרת לפיתוח הדמיון. זו דרך טובה מאוד לשבור את הקרח בפגישות עם עמיתים או לקוחות. תמיד אפשר להתחיל שיחה עם הסבר על המשחק הזה או להזמין מישהו נוסף, להשתתף. מישהו שינסה ליצור דגם מרהיב חדש (אפשר גם לבנות דגמים מגנטיים בקבוצה, ביחד).

יפה להציג את המשחק על השולחן או על מדף

העיצוב הנקי והמרהיב של כדורי המגנט מאפשר להציג את המשחק לראווה, בכל משרד. אפשר להניח דגם יפה על מדף במשרד עורכי דין. גם על שולחן של מנהל מחלקה במפעל או בפינה שבמשרד פרסום, דגמים יפים כל כך נראים טבעיים ומתבקשים. למעשה, בזכות מספר הכדורים הגבוה כל כך, ניתן אפילו ליצור כמה וכמה דגמים שונים. ניתן ליצור מחרוזות ארוכות שמתחברות למגדלים או לבנות דגמי בתים, בעלי חיים ועוד ועוד – כיד הדמיון. ואם אתם שייכים למנהלים שמארחים לפעמים במשרד את הילד או הנכדה תוכלו להעביר איתם זמן ביחד, ביצירת דגמים משותפים, עם מגנטים מלהיבים. המשחק בטוח, כיפי, מיוחד ומאתגר ומתאים מגיל 14 ואילך.

מתנה לבוס – רעיון מגנטי במיוחד

משחקי מנהלים הפכו לאורך השנים לרעיון מיוחד למתנה מוצלחת. במקומות עבודה, כשעובד שפורש ומחפשים עבורו שי נאה, משחקי מנהלים עם הקדשה מהווים פתרון טוב. כך גם כשקבוצת עובדים שמחפשת יחדיו לרכוש מתנה לבוס צריכה רעיון, ה- MagnoCube עונה להפליא על ההגדה. זהו לא משחק נדוש אלא משחק מקורי. זהו שעשוע שמתאים כקישוט טוב ויפה לכל סוג של מנהל, לכל סוג של בוס. מנהלים צעירים או בוסים מבוגרים, כל אחד ישמח וייהנה להרכיב מודל מרשים ויפהפה. ולמען האמת, הרבה אנשים כל כך התלהבו מן העניין, עד שרכשו מתנה מסוג זה, גם הביתה, לעצמם או עבור הילדים.

תנו דרור ליצירתיות שטמונה לכם בפנים

מתחשק לכם לקשט את המשרד עם יצירה מלהיבה, מעשה ידיכם? משחקי המנהלים המקוריים של MagnoCube – הגדג’ט האיכותי ביותר. מגנטים חזקים במיוחד, עם כוח מגנטי עוצמתי. כדורים מבריקים, מלהיבים, מגניבים. להפעיל את הדמיון, לחדד את המחשבה, לתת דרור לחופש היצירתיות שטמון בפנים!