יום חמישי
20th יוני 2024

פורטל עמק חפר » משחק ויצירה » כדורי מגנטים מגניבים – יתרונות ואפשרויות בלתי מוגבלות

כדורי מגנטים מגניבים – יתרונות ואפשרויות בלתי מוגבלות

מגנטים מגניבים

מגנטיות היא אחד הכוחות הכי מיוחדים, הכי חשובים והכי נפוצים בטבע. כולנו מכירים היטב את כוח הכובד, כלומר כוח המשיכה, ששומר אותנו קרוב לפני כדור הארץ. ואותו הכוח שאחראי לכך שלכדור הארץ יש אטמוספירה גם יכול להפוך למשחק הכי מגניב שיש. המגנטים המגניבים של ה- MagnoCube הם המשחק הכי חם כיום. מלבד כוח מגנטי חזק במיוחד, המשחק המגניב שהוא גם גדג'ט כלל עולמי שטומן בחובו עוד הפתעה. הפתעה של מגוון – אין ספור אפשרויות, אין ספור פוטנציאל להנאה, מגוון רחב של פתרונות, לחידה מגנטית גדולה מהחיים.

מה מסתתר מאחורי הקובייה

MagnoCube, מגנט שהוא קובייה וקובייה שהיא מגנט, למעשה רק ארוזה כקובייה. אז מה בעצם מסתתר מאחורי הקובייה? למעשה בתוך כל מארז מסתתרים להם הרבה מאוד כדורי מתכת יפהפיים, בשלל צבעים שבוחרים. כל כדור קטן ועגול הינו למעשה מגנט חזק במלוא מובן המילה. אפשר להשתעשע עם כל אחד מהכדורים, המשמש כמגנט בפני עצמו. ניתן "להדביק" את הכדור המגנטי המתכתי לכל חפץ מתכתי אחר (יש כמובן להיזהר מחפצי מתכת מסוכנים או מדיה מגנטית ששדה מגנטי מזיק לה). אבל המטרה המרכזית של שלל הכדורים היא לספק שעשוע ורגעי פנאי והנאה אין סופים.

שלל כדורי מגנט ולמה הם ממשמשים?

שלל הכדורים בצבעים שונים משמש ליצירת מעין פאזל או משחק הרכבה בלי חוקים בכלל. כלומר, ישנו כמובן החוק המגנטי, שכל דבר בטבע כפוף לו. אבל מעבר לעובדה שכל שני כדורים נמשכים זה לזה בחוזקה, MagnoCube מזמן לכל אין ספור דרכים להפיג שעמום, לפתח את המוח, להפעיל את הדמיון ופשוט ליהנות.

זהו משחק הרכבה, פאזל, ללא מגרעות או מרווחים, שצריכים לשלב האחד בשני. לא צריך להיעזר בחומרי הדבקה או חוטים או ברגים. הרעיון: ליטול את הכדורים וליצור מעם עולם חדש. עולם של כל מיני צורות, בכל מיני זוויות. אפשר ליצור יצירות דו ממדיות. אפשר להרכיב מודלים תלת ממדיים. ואם נדמה לכם שזו דרך נהדרת שיכולה לשמש למשחק משותף, של כל בני המשפחה יחד, אתם בהחלט צודקים. זהו צעצוע מלהיב למנהלים, ממש כפי שזה משחק נהדר שאפשר לקחת לכל חופשה, בארץ או בחו"ל.

האם יש גבול לאפשרויות?

משחק הכדורים המגנטי הולך והופך ללהיט עולמי, בין היתר משום שהוא מציע שעשוע ללא שום מגבלות. אין גבול לאפשרויות. בכל מארז תמצאו 216 כדורים מגנטיים, בצבע המועדף עליכם (או בכמה צבעים שונים). כאשר יש כל כך הרבה כדורים נפרדים, ניתן לייצר מספר אסטרונומי של דגמים או צורות. למעשה, כבר אחרי כמה דקות של ניסיונות, סביר מאוד להניח שתוכלו ליצור דגם או מבנה שאף אחד אחר בעולם לא יצר לפניכם! תרגישו חופשי לצלם את הדגמים שלכם, לחלוק אותם עם חברים, להפיץ בכל דרך שתרצו. עם משחק מגנטי מלהיב כל כך, פתאום יש מה לעשות, בכל רגע של פנאי!

שלל יתרונות לכדורי המגנטי המגניבים

מעבר להיותם משחק ושעשוע, אפשר למצוא בכדורי המגנט המגניבים שלל יתרונות יוצאים מהכלל:

  • משחקי דמיון, שמנתקים מהמסכים – סוף סוף משחק מלהיב שמצליח לנתק קטנים וגדולים, מהמסכים. אין תחליף למשחק שבו משתמשים באצבעות, ולא רק כדי להקליק על העכבר או "ללטף" את מסכי המגע. מתאים מגיל 14.
  • מתאים לכל מקום – השימוש במשחק המגנטי המגניב טוב בכל מקום. לא צריך חיבור לחשמל. לא צריך בטריות. לבית, למשרד, בחצר, בזמן טיסה, בזמן חופשה, אפילו בהפסקה בעבודה או כאשר תקועים בפקק. כשהידיים מוצאות מה לעשות, תמיד יש עניין.
  • פיתוח יצירתיות ודמיון – יופי של דרך לפתח את הראש, לפתח את היצירתיות, לפתח את הדמיון. בזמן משחק ומציאת מודלים חדשים או פסלים תלת ממדיים ומגנטיים, כל חלקי המוח עובדים במשולב. גם המוח הימני וגם המוח השמאלי.
  • טוב לכמה זמן שרוצים – העיסוק עם כדורי מגנט מגניבים, הסיפוק מיצירה, נוחות השימוש והחופש ממגבלות, כל אלה אינם מוגבלים בזמן. אפשר להעביר 5 דקות פנויות וליצור צורה פשוטה. אפשר להעביר חצי שעה או אפילו כמה שעות, ברצף. כשעסוקים, אפשר להניח בצד את המשחק ולהמשיך ברגע שמתפנים, אחרי שעה, ביום אחר, בכל רגע שמתחשק.
  • חווית המשחק מעצימה ומלהיבה, יכולה להתאים גם להרגעה בזמן מתיחות, טוב לפני השינה, או בבוקר כשמתעוררים, מתאים לעיסוק עבור בעלי לקויות למידה, כמשחק הורים – ילדים או כגדג'ט מלהיב של מנהלים מעונבים.

רוצים לפנק את עצמכם או להעניק מתנה מקורית ויפה? מגנטים מגניבים, יופי של רעיון, יופי של מחשבה!