What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

אתם מוזמנים לחיות טוב

אתם מוזמנים לחיות טוב (הגדל)

'חי טוב' בקיבוץ העוגן, היא חנות למזון וציוד לחיות מחמד המנוהלת באהבה רבה ובמקצועיות על ידי בני הזוג שי ושלי רונן. לאחרונה הורחבה החנות ונוספה גלריה, המוקדשת לחפצי אמנות ועבודות יד פרי יצירתם של תושבי העמק, יחד עם טיפים ומוצרים לשיפור הזוגיות והחיים הטובים. 

 

"תראה לי מי הם בעלי החיים שלך, ואומר לך מי אתה". שי ושלי רונן, הם אנשים שאוהבים חיות ולא פחות מזה – אוהבים אנשים.

 

בתוך החנות, עסוקה שלי בסבלנות רבה בייעוץ תזונאי לבעליו של כלב עם בעיות אכילה. "כאשר נותנים לכלב מזון איכותי המותאם לצרכיו, מרגישים ורואים את ההשפעה גם פיזית וגם מנטאלית". שלי מכירה היטב את מרכיבי המזונות השונים והשפעתם, והשיחה זורמת בנעימות.

 

מידי פעם חיכוך נעים ברגל מפנה את תשומת הלב לאחד מחברי "מועצת החתולים" – חתולים שבאו ונשארו. מידי פעם, נרשמת הצלחה וחתול שבא גם מוצא בית. חברי המועצה כולם (אלה שנשארים), זוכים לטיפול מסור ואוהב ומוסיפים לאווירה בחנות. הביקור בחנות הינו חוויה נעימה, יש עם מי לדבר, יש את מי לשאול שאלות – יש עם מי להתייעץ! 

 

בימים אלה חוגגת 'חי טוב' שש שנים להקמתה. היום בזכות החזון המשותף של שלי ושי, 'חי טוב' היא הרבה מעבר לחנות ציוד ומזון לחיות - היא גישה לחיים. 

 

'חי טוב' מוקדשת לרווחתן של חיות הבית ונוחיותם של בעליהם. בחנות ניתן למצוא ציוד ומזון איכותי, כולל מזונות טבעיים והוליסטים, מגוון חטיפים, תוספי מזון, ושימורים. מגוון רחב של מותגים ומוצרים מאפשר התאמה לכל לקוח ולכל תקציב.

 

את החנות הקימו שי ושלי במקום שהיה במקור מועדון 'המנזר', שהיה מאד פופולרי בקרב צעירי האזור, והשקיעו בה את כל מרצם כך שהפכה לבית לאוהבי חיות. 'חי טוב' מציעה גם שרותי מספרה לכלבים, וכמובן משלוחים חינם בכל הארץ. באתר האינטרנט של החנות ניתן לבצע הזמנות מכל מגוון החנות, וכן למצוא מידע וטיפים בנושאים שונים כדוגמת: טיפול נכון ומניעת פרעושים וקרציות, אילו מזונות אסורים לכלבים ולחתולים, ומה עושים אם חיית המחמד הלכה לאיבוד, ובנוסף רשימת אנשי מקצוע מומלצים. 

 

הרעיון של פתיחת 'הגלריה לחיים הטובים' עלה אצל שי, בו נושבת הרוח היצירתית ללא הרף, והוא אינו שוקט על שמריו. שי מספר, "אני מסתובב הרבה באזור, ופוגש אנשים כישרוניים, יוצרים, אמנים ויצרנים ממגוון תחומים, חלקם לקוחות החנות וכולם תושבי האזור. אני מאמין בכוחה של הקהילה לפרנס גם אומנים ואמנות מקומית, לכן החלטתי לפתוח את הבית שלנו ולאפשר את הבמה לכל אותם יוצרים מוכשרים".  

 

'הגלריה' היא בית ליוצרים מקומיים; בין אם מדובר ביין מיקבי בוטיק, בירה איכותית תוצרת בית, ועד למעצבי תכשיטים, עיקרון אחד חשוב לשי – אומנות מקומית ושימוש בחומרים ממוחזרים. בחנות תוכלו לקנות בין היתר: מעמדים לקערות האכלה לכלבים וחתולים, מיטות ומלונות שהוכנו כולם מעץ ממוחזר. "היופי הוא ביכולת לתת חיים חדשים לחומר, ולהפוך אותו למוצר שימושי ואיכותי". 

 

חלק נוסף של הגלריה יוקדש למוצרי אווירה, בית, נוי ואפילו אביזרים למבוגרים לשיפור הזוגיות והאווירה הרומנטית: סבונים, שמנים, תמציות ריח, נרות ריחניים, שמנים לעיסוי, כריות, ערסלים, וכל מה שעושה לאנשים טוב. לעתיד מתוכננות גם סדנאות והרצאות בנושאים שונים העוסקים בחיים הטובים. "הייתי רוצה שהמקום יהיה מעין כלבו לחיים הטובים" מסכם שי, ומזמין יוצרים מקומיים המעוניים להציג בגלריה לפנות אליו.  

 

שלי, שי, צוות החנות ובעלי החיים מאחלים שנה טובה! 

 

ימים ושעות פעילות: א' – ה' מ 9:00 - 19:00, יום ו' 9:00 – 14:00  

חי טוב – שי ושלי רונן | 074-7033714, 054-6629229 | קיבוץ העוגן | Shayr12@gmail.com www.chaytov.co.il  

 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות