What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

ביקל - בגדי נשים

לפני יותר מ-15 שנה הקימו טל אנג'ל וגבי דורון את חברת בִּיקָלֶ. בתחילה  היה זה עסק קטן שהיה משני לעיסוקיהן העיקריים, ומן היום הראשון הן ניהלו אותו כסוג של בית, מקום שהוא בבואה של חייהן האישיים, עם האינטימיות, ההומור והיחס האישי. הן חיפשו דרך לעשות בגדים שיתאימו להן ולשכמותיהן: כאלה שאינם בהכרח מותאמים לטרנדים החולפים אלא עונים על הצרכים היומיומיים שלנו כנשים שחשובה להן תנועה, נוחות, פשטות, ניקיון ודיוק בפרטים. 

עם השנים צמחה בִּיקָלֶ והפכה לבית ולמקום מוכר ונגיש לנשים רבות, עם חנויות בנווה צדק רעננה וירושלים. הלקוחות נעשו נאמנות ונלהבות והמשיכו לחזור מדי שנה כדי למצוא "בדיוק את מה שהן מחפשות", כדי לקבל את היחס האישי, האוזן הקשבת, הנעימות והנינוחות שבחוויית הקניה. בשנים האחרונות, בעקבות המשבר הכלכלי, הפך ניהול העסק לקשה יותר ויותר. גבי עזבה את העסק ובמקומה הצטרף אריאל בן זוגה של טל. לפני כשנה הם הבינו שלא יוכלו להמשיך ולהחזיק את בִּיקָלֶ, ועמדו בפני החלטה קשה. האם לסגור את העסק או למצוא מישהו שיחבור אליהם ולהמשיך את הדרך של בִּיקָלֶ. חברת קום איל פו נענתה בחיוב לפנייתם. "קום איל פו  חזרה והדגישה בפנינו שחשוב לה לשמר את הערכים עליהם צמחה ביקל ואשר עשו אותה למה שהיא". טל ממשיכה לשמש בתפקיד המעצבת של בִּיקָלֶ ומנהלת המותג, היא מעצבת ומשמרת את השפה העיצובית של בִּיקָלֶ. "הערכים המלווים אותנו הם פשטות, נוחות ונשיות. חשוב לנו שהבגדים שלנו יהיו עשויים מחומרים טבעיים – 100% כותנה, משי או פשתן. הם מוכרחים להיות נוחים, עשויים בקפידה ובאיכות גבוהה. אנחנו מוכרים בגדים שאפשר לזוז איתם ואף לשבת איתם על הרצפה. מבחינתי, הגוף הוא זה שצריך להכתיב את הצורה של הבגד ולא להפך."  

החודש נפתחה חנות חדשה של בִּיקָלֶ במרכז מסחרי ביתנ'ס בביתן אהרון וזאת לאור דרישה של לקוחות מהאזור לחנות שתהיה יותר נגישה להן.  

קולקציית הקיץ המוצגת כרגע בחנות מאופיינת כמו תמיד במראה נינוח ואוורירי ההולם את מזג האוויר הישראלי בחודשי הקיץ. הבדים הקלילים, בחלקם שקופים, החומרים הטבעיים מאפשרים אוורור מרבי של הגוף תוך הסתרתו מהשמש בעת הצורך, והגזרות הנינוחות המאפשרות תנועה. הצבעוניות בקולקציה הנוכחית היא של צבעי פסטל רכים ומעושנים המעבירים את תחושת הצינה הקלה של בוקר קיץ מוקדם, כאשר הערפילים עדיין לא התפזרו, ולפני שהצבעים הופכים להיות חדים וחזקים. 

הבדים בקולקציית הקיץ משלבים בנוסף לכותנות הדקיקות בדי כותנה חדשים המאופיינים בטקסטורות שונות. אם זה בד פשתן דק ומקומט, בד כותנה אשר באריגתו מוטמעת טקסטורה, או שתי שכבות של כותנת וואל התפורות יחד בתפירת quilt. נפילת האור על בדים אלו מייצרת משחקים של אור וצל, כאשר כל אחד מן הבדים מגיב אחרת לאור הנופל עליו, ויחד עם הגזרות, שחלקן משופעות בבד, מייצר נפחיות שונה שבסופו של דבר מאפשרת את תנועת הגוף בחופשיות תחת הבד. בדים נוספים בקולקציה הם משי קרפ, פשתנים בעוביים שונים, ויסקוזות דקיקות וסריגים עדינים ושקופים. 

ימים ושעות פעילות: א' – ה' 10:00 – 21:00, ו' 9:30 – 14:00 

בִּיקָלֶ | מתחם ביתנ'ס ביתן אהרון | תמי ברושי – מנהלת חנות  054-2277025 |

פייסבוק: Bikaleh  ביקל 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות