What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

הבית הירוק

 

הבית הירוק – פילאטיס מזרן ומכשירים 

בין עצים ופרחים בלב שדה ירוק במושב אביחיל שוכן הסטודיו לפילאטיס "הבית הירוק" של רונית לבנת. הוא זכה לשמו לא רק בשל הנוף הנשקף מחלונותיו אלא בזכות העבודה המצמיחה והמרעננת הנעשית בין כתליו.  

ציפי לוי יבין 

הבית הירוק הוא גם בית ילדותה של רונית, שחלק ממנו הפכה לפני 7 שנים לסטודיו מעוצב, מאיר ומואר עם אווירה חמה ועוטפת. קהל המתאמנים מגוון, ונמנים עמו גברים ונשים מגיל 15 עד 80 פלוס. חלק גדול מהם פוקד את הסטודיו מאז תחילת פעילותו. "האהבה והוקרת התודה על הבית החם שאנו מעניקות לגוף וגם לנשמה זוהי התמורה האמתית שלנו", אומרת רונית.  

רונית, בעבר מדריכה למחשוב משרדי, הגיעה לפילאטיס כתוצאה מחיפוש אחר פתרון לעומס על עמוד השדרה ורצועת כתפיים כתוצאה מישיבה ממושכת מול המסך, והתאהבה בשיטה כבר מהשיעור הראשון. לאחר שנוכחה עד כמה עמוק השינוי הפיזי והמנטאלי אותו עברה בעזרת האימון, החליטה ללמוד אותה לעומק כמורה. את הכשרתה להדרכת פילאטיס למדה בשיטת STOTT - זרם מיוחד בפילאטיס הממשיך את דרכו של של ג'וזף פילאטיס בראייה אנטומית שיקומית עכשווית ומעמיקה. עם השנים רכשה ידע וניסיון רב בתחום השיקום  דרך תנועה ובעיקר אמונה בעבודה משולבת של המוח והגוף באהבה ובכבוד לגוף. "דרך הפעלת השרירים הקטנים והעמוקים ביותר בגופנו כשעליה מנצחת נשימה עצימה ואנרגטית ניתן ללמד את גופנו שפה חדשה בעזרתה נוכל לנוע בחופשיות ובחינניות ללא מאמץ מיותר וכאבים, ועל הדרך נרוויח מראה מחוטב ונאה". 

הסטודיו מציע  שיעורי פילאטיס מזרן ומכשירים ו- Body Rolling – "התגלגלות" – אימון מהנה עם ועל כדורים במרקמים וגדלים שונים לעיסוי עמוק, לעיצוב הגוף, שחרור מכאבים, שיפור היציבה והארכת שרירים.
השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, ושיעורים פרטיים  אחד על אחד ובזוגות, ומיועדים לשיקום, לספורטאים וסתם בשביל הבריאות והפינוק. כמו כן במקום ניתנים טיפולי טריגר פוינטס – לחיצות על נקודות מעוררות כאב – לשיקום ולספורטאים, וקינזיו טייפינג – המשפיע על הגוף באמצעות גירוי מערכות העצבים והדם, ומבוסס על תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.  

בנוסף לתכנים אלו וממקום טיפה אחר  - יפתח באוקטובר תוכנית לחשיבה הכרתית על פי שיטת ימימה.

 

 

יחד עם רונית מאמנות בסטודיו צוות מדריכות נאמן, מיומן, מקצועי ומעורב. המדריכות מובילות בקשב ואהבה כל מתאמן על פי יכולותיו ומאפשרת לו לצמוח במעלה רפרטואר תרגילי הפילאטיס.
דלתות הסטודיו פתוחות במשך כל  שעות היום לשיעורים הקבוצתיים והפרטיים, ומתאפשרת גמישות רבה בקביעת השיעורים.   

צוות הבית הירוק מאחל לכם שנת פעילות בריאה ומהנה, ומזמין אתכם לשיעור ניסיון ללא תשלום, שיהיה תחילתו של מסע חיפוש מרתק – חיפוש שתוצאתו היא מתנה, והדרך אליו רצופה בהנאה. 

הבית הירוק, רח' הגדוד העברי 18, אביחיל | 09-8822422 | 052-2958316 | pilates.ingreen@gmail.com | https://www.facebook.com/pilates.ingreen  

 

 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות