What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

הבית של יעל

הבית של יעל (הגדל)

הסטודיו הוותיק והמוכר של יעל, הפועל מזה 12 שנה במשמר השרון ממשיך להעמיד לרשות קהל לקוחותיו שירותי כושר, ספורט, מחול ותזונה, לילדים, נוער, נשים וגברים, באווירה ביתית ונעימה. בית הספר למחול הפועל במסגרתו הוא הגדול בעמק חפר, ומונה כיום מעל מאתיים ילדות וילדים הרוקדים בלט קלאסי, מחול מודרני והיפ-הופ ולראשונה גם שיעורי ג'אגלינג. שיעורי ריקוד לילדות בגיל גן, שיעורים מיוחדים לנשים בהריון, לנשים לאחר לידה, שיעורים מיוחדים לחיזוק שרירי הבטן והגב ולשיפור הגמישות והיציבה לגברים, הם רק חלק ממגוון הפעילויות הרבות המתקיימות בסטודיו. 

ציפי לוי יבין 

יעל ניר הקימה את הסטודיו לאחר שנים של הוראת חינוך גופני ברופין, ולאחר שהייה של ארבע שנים בארצות הברית, שם למדה אימון כושר אישי והוסמכה בו. היא מיישמת בניהול הסטודיו את תודעת השירות הגבוהה שספגה בחו"ל, ואת רמת המקצועיות הגבוהה שרכשה במועדוני כושר מובילים בהם עבדה, ובהשתלמויות בינלאומיות בהם השתתפה ולימדה.  

יעל משלבת יצירתיות, צורך בלתי פוסק ללמוד ולהתעדכן, וידע מקצועי רב שרכשה במהלך השנים. על אלה נבנה הקונספט "מרגישים את ההבדל", וההבדל מתבטא באופן שבו המקום מנוהל, בדרך שבה מועברים השיעורים, ברמה של חללי האימון, במגוון של סוגי הפעילויות ובמתאמנים מגיל גן עד גיל הזהב. ההבדל בא לידי ביטוי גם בבחירת הצוות המקצועי והאדמיניסטרטיבי, המחויב ל"אני מאמין" ולייעוד של הסטודיו: "יצירת תמהיל איכותי של מקצועיות, אנושיות ושירות, המעניק לכל באי הסטודיו חווית אימון מיוחדת, תחושה של אווירה חמה וביתית ותחושת ערך עצמי גבוה". והערך המוסף לכל אלה הוא הקשר החם והחברי הקיים בין אנשי הצוות והמשתתפים בפעילויות השונות – "אצלנו באים להתאמן ויוצאים עם חברים" אומרים בסטודיו, ובעולם שבו רוב חבריו של אדם הם וירטואליים, חשוב לזכור את הדבר האמיתי ולשמר אותו. 

 הסטודיו מציע ללקוחותיו מגוון גדול מאד של פעילויות המיועדות כאמור לקהלים שונים בגילים שונים: שיעורי חיזוק ועיצוב הגוף, פילאטיס רצפה ופילאטיס על כדור, מתיחות ויוגילאטיס, שיעורי יציבה לגיל הזהב והתעמלות בריאותית למניעת אוסטיאופורוזיס, אירובי לסוגיו ודראמס אלייב (אימון תוך כדי תיפוף על כדורים) - ה"יבוא" הבלעדי של יעל לארץ. עשרה מדריכים מובילים מלמדים בסטודיו, ומסמיכים מדריכי כושר מטעם מכון "וינגייט" ומכללת "שיאים", וחלקם מלמדים גם בכנסים מקצועיים המיועדים למדריכי פילאטיס אירובי ועיצוב.

תחום נוסף שיעל התמחתה בו בשנים האחרונות הוא יעוץ תזונה אישי או קבוצתי, בדרך להשגת משקל תקין ובריא. יעל מתאימה תכניות אימון אישיות וייעודיות להשגת מטרות אישיות. "לכל אחד יש איזו כמיהה למשקל מסוים, לפעמים אפילו לא הגיוני, לפעמים רוצים לחזור למשקל של תקופת הנערות, אבל חשוב להציב יעדים הגיוניים, למדוד אחוזי שומן ולקבוע את המשקל האידיאלי על פי הנתונים הגנטיים. זהו המתכון להצלחה ולבריאות ארוכת שנים".  

סדנאות התזונה של יעל משלבות הדרכה עדכנית בנושאי תזונה נכונה, הפחתת שומנים ובניית שריר. הידע שהמשתתפים רוכשים בסדנאות מלווה אותם כל חייהם ומקנה להם הרגלי אכילה ופעילות בריאים. במקביל לסדנה עיונית נוטלים המשתתפים חלק בשיעורי סטודיו המתאימים לצרכיהם ולהשגת מטרותיהם. רמת שירות גבוהה הייתה ונותרה ערך עליון עבור יעל, לניהול נכון ויעיל של הסטודיו. הקשבה ואמפטיה גורמות ללקוח להרגיש "בבית" כשהוא בסטודיו. אתיקה והגינות, מקצועיות ויחס אישי משמרים אחוז גבוה ביותר של לקוחות נאמנים למשך שנים. גישה עסקית ושירותית זו מוכיחה את עצמה שוב ושוב ולראיה – ההצלחה המתמשכת של הסטודיו. 

המודעות המפותחת בימינו לפעילות גופנית ולתזונה בריאה ומאוזנת תורמת להארכת תוחלת החיים ולשיפור איכותם. לרפואה המודרנית – הקונבנציונלית והמשלימה – יש חלק נכבד בכך, אך מה בנוגע להיבטים המנטליים והקוגניטיביים? האם אנו מטפחים גם אותם בזמן אימון? האם אנחנו מחדדים את יכולות החשיבה, הריכוז, הזיכרון והלמידה? האם אנחנו מאמנים את כל אברי הגוף וגם את המוח? שיעורי החיזוק בסטודיו, שיעורי ה-Drums Alive (תיפוף על כדורים) ושיעורי האירובי המשולבים, אינם מצטמצמים לשריפת שומנים וקלוריות, אלא מוקדשים גם לאימון המוח. שיטת העבודה הנקראת Whole Body Whole Brain, מפעילה את הגוף ואת המוח בו-זמנית כדי לשפר את היכולות הקוגניטיביות, רמת הריכוז והזיכרון, הקואורדינציה והיכולת לבצע מספר פעולות בו-זמנית. האימון הקוגניטיבי הוא חלק בלתי נפרד מהפעילויות השונות המתקיימות בסטודיו. השיעורים מעניינים ומאתגרים יותר, הזמן עובר ביעף והלמידה המוטורית משפרת את איכות התנועה, ומונעת פציעות הנובעות מהיעדר הבנה. המתאמן לומד לא רק להיות קשוב לגופו ולרפא את מכאוביו אלא למנוע מכאוב או פציעה מלכתחילה. 

עם קהל הלקוחות של הסטודיו נמנים לאחרונה  גם נערים ונערות מהמרכז הימי במבואות ים, הגולשים גלישת רוח ומתמודדים על אליפות אירופה ואליפות העולם. הם מתאמנים עם יעל כדי לשפר מרכיבי כושר שונים, למנוע פציעות ולסלול לעצמם את הדרך לתוצאות בינלאומיות בגלישת רוח. במקביל הם מקבלים הנחיות לתזונה נכונה התורמת באופן משמעותי לתוצאותיהם. על העבודה עם הספורטאים הצעירים מספרת יעל: "חזרתי לימי בית הספר, לאימוני האתלטיקה, להתרגשות של עבודה עם מקצוענים אמיתיים, עם נערים שעבודה קשה לא רק שלא מאיימת עליהם, אלא מספקת אותם ואותי בטירוף. כבוד גדול עבורי לעבוד עם אלופי העתיד". 

יעל מעידה על עצמה כי כל בוקר היא קמה חדורה בחדוות עשייה ובאהבה גדולה למקצוע שלה: "כשאתה נמצא בייעוד שלך, נוגע בסובבים אותך ומרגש אותם, יוצר אצלם תחושת ערך, משפיע על בריאותם הפיזית והנפשית ויוצר מרחב של שמחה ואושר, אתה בעצם לא עובד יום אחד בחייך; אתה פשוט קם בבוקר, מחייך, נהנה מכל רגע ולא שוכח להודות לבורא עולם". 

 

 

יעל וצוות הסטודיו מאחלים לכל לקוחותיהם ותושבי עמק חפר שנה טובה, שנת בריאות ושגשוג. 

הסטודיו פתוח שבעה ימים בשבוע, חוץ משבת בערב. 

קורס התזונה הקרוב ייפתח ביום ראשון ה- 6 באוקטובר  

בשעות הבוקר. לפרטים נוספים יש להתקשר ליעל. 

 

50 הנרשמים הראשונים לשבוע הכרות חינם –  

יזכו להטבה נוספת מדידת אחוז שומן חינם. 

סמסו עכשיו ליעל למימוש ותאום ההטבה. 

 

קיבוץ משמר השרון 

09-8983225 | 052-3420494 

yaelstudio@gmail.com    www.yaelstudio.co.il
עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות