What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

הסטודיו של יעל - זה הבית שלך

הסטודיו של יעל - זה הבית שלך (הגדל)

"החלום שלי להקים עסק פרטי עצמאי, הוגשם עוד לפני שחלמתי אותו ו"נחלם" ע"י אחרים..." מספרת יעל על הקמת הסטודיו ב- 2001 בקיבוץ משמר השרון, במה שהיה פעם לול נטוש ועזוב ונחשב היום לסטודיו המאובזר ביותר בארץ. מתחילת הפעילות שמה יעל דגש על מקצועיות, חום אנושי ומתן שירות מעולה במחיר סביר ללא פשרות. "הסטודיו של יעל - מרגישים את ההבדל"- היה הסלוגן שיצאה אתו לדרך והוא עובד והוא נכון עד היום.


הסטודיו מוקפד מאוד בניקיונו ובעיצובו, והמראה הצבעוני והאסטטי שלו כובש את כל מי שמבקר בו. 300 מ"ר, המחולקים לשני אולמות התעמלות, מעניקים על אף גודלם, תחושת ביתיות, ומאפשרים ללקוחות רבים ליהנות מן המרחב ללא צפיפות המאפיינת מקומות אחרים.

"הסטודיו של יעל- זה הבית שלך - זו התחושה שאנו מעניקים ללקוחותינו הרבים", אומרת יעל. הראיה לכך היא אחוז שימור הלקוחות הגבוה של הסטודיו והמוניטין שצבר במשך השנים בקרב מתאמנים ומדריכי כושר מכל הארץ. צוות המדריכים המקצועי, שנבחר בקפידה, מעניק יחס אנושי וחם לכל מתאמן ומתאמנת, הניהול מקצועי ואיכותי ויחסי האנוש בין המדריכים וכלל הצוות הם מעולים. "תמיד דאגתי לפתח בקרב עמיתיי ולקוחותיי גאוות יחידה. אני מאמינה שתחושת השייכות החזקה למקום היא היוצרת את הייחוד של הסטודיו של יעל".

כיום מקיים הסטודיו אין-ספור פעילויות : ענף שיעורי סטודיו - לנערות ונשים מגיל 14 ומעלה. כולל בתוכו שיעורי חיזוק ועיצוב הגוף, פילאטיס רצפה ועל כדור, מתיחות ויוגילאטיס, שיעורי יציבה לגיל הזהב והתעמלות בריאותית לטיפול באוסטאופורוזיס, דראמס אלייב,  מדרגה  ואירובי לסוגיו. בנוסף מקיים הסטודיו שיעורים מיוחדים, שיעורים לנשים בהריון ולאחר לידה, וכן שיעורים ייעודיים לגברים לחיזוק הבטן הגב ושיפור הגמישות. עשרה מדריכים מובילים בארץ מלמדים בסטודיו. הם מסמיכים מטעם "וינגייט", מכללת "שיאים" ומלמדים בכנסים מקצועיים.

בנוסף לכך, יעל היא יועצת ומלווה אישית לתזונה נכונה לאנשים העוסקים בפעילות גופנית. היא מעבירה קורסי תזונה והרצאות לעוסקים בפעילות גופנית. "מעט מאד מדריכי כושר מעורים ומעודכנים בתחום התזונה לספורטאים, רק החיבור בין שני תחומים אלו מביא לתוצאות רצויות". אחת לשנתיים משתלמת יעל בכנס עולמי המתקיים בארצות הברית בתחום הכושר והתזונה, ומביאה לארץ מחקרים, קונספטים, ותיאוריות חדשות של עבודה ואימון.

ענף המחול המיועד לילדות ולנערות מגיל 4 - 18 נפתח לפני עשר שנים ומועברים בו שיעורי בלט קלאסי, מחול מודרני והיפ הופ. לסטודיו להקת מחול ייצוגית, "צעדים", המשתתפת באירועים ארציים ותחרויות וצוברת מוניטין ארצי בקרב אנשי המקצוע.

 

12 שנה לאחר שפתחה את הסטודיו וחמש שנים לאחר שייבאה לארץ את שיטת הדראמס אלייב,  אומרת יעל: "כשאתה נמצא בייעוד שלך, נוגע בסובבים אותך ומרגש אותם, משפיע על בריאותם הפיזית והנפשית ויוצר מרחב של שמחה ואושר, אתה בעצם לא עובד יום אחד בחייך; אתה פשוט קם בבוקר, מחייך, נהנה מכל רגע ולא שוכח להודות לבורא עולם".

טלפנו לסטודיו של יעל- אתם מזמינים לשבוע הכרות והתנסות חינם בשיעורי הסטודיו. הסטודיו פתוח שבעה ימים בשבוע, בשעות הבוקר אחר הצהרים והערב.


הסטודיו של יעל| קיבוץ משמר השרון| 0523-420494 09-8983225 | yaelstudio@gmail.com| www.facebook.com/yael.nirdrumsalive 


 

 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות