What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

הסטודיו - מוכרחות לזוז

הגדל

פעילות גופנית היא חלק משגרת חיינו – אין עוד צורך להסביר את חשיבותה לבריאות ולאיכות החיים ולכל אחד ואחת העדפות אישיות על פי נטייתו, גילו וכושרו הגופני. אבל יש דבר אחד שחשוב לכולם - לבלות את שעות הפעילות באווירה נעימה ותומכת ובהדרכת אנשי מקצוע מנוסים.  

"הסטודיו" במושב בית חרות (צמוד לבריכה), מקיים פעילויות לכל הגילאים בקבוצות קטנות ובמגוון שעות, על-ידי צוות מדריכים מקצועי ומנוסה. שיעורים דינאמיים – עיצוב דינאמי, אירובי מדרגה ומחול מודרני לנשים, שיעורי פילאטיס – core pilates, core fit-ball, פילאטיס מזרון ופילאטיס מכשירים, שיעורי כוח ויציבה - TRX. כל השיעורים מותאמים הן למתאמנים חדשים והן למתאמנים ותיקים ומנוסים – דרגת הקושי נקבעת לכל מתאמן בזמן השיעור. ב"הסטודיו" כל אחד ימצא את מבוקשו. 

בשעות אחר הצהרים פותח הסטודיו את שעריו לילדים ולנוער, מגיל 3 – 16, עם מבחר פעילויות מגוון: חוג דרמה יוצא דופן עם יפעת מנשה, היפ-הופ עם שירטל רש, מחול מודרני ומשחקי מחול עם ענבל דויטש  וזומבה עם ענבל רגב.  

צוות הסטודיו נבחר בקפידה ומקפיד על מקצועיות, רגישות ומחויבות למתאמנים. האווירה בשיעורים נעימה ומאפשרת לחזק את ביטחונם העצמי של הילדים. החוגים מועברים בצורה חווייתית מעצימה, כך שכייף לחזור אליהם כל שבוע מחדש והנוחות הגיאוגרפית מאפשרת לחלקם להגיע לסטודיו באופן עצמאי. ובקרוב יפתחו שיעורים נוספים  ייעודיים לבני נוער -  TRX ופילאטיס מכשירים. 

לבני 3-16 מציע הסטודיו חוג דרמה מקצועי, היפ-הופ, מחול מודרני וזומבה ובקרוב TRX ופילאטיס מכשירים 

שיעורי פילאטיס מכשירים מועברים בסטודיו בשעות הבוקר והערב, עד חמישה מתאמנים בשעה. הקבוצות הקטנות מאפשרות למדריך לעבוד עם כל מתאמן באופן אישי, תוך הקפדה על עבודה בטוחה ובריאה. המכשירים מהווים סביבת עבודה דינאמית, המאפשרת שינויים בהתאמה לצרכי המתאמן. קיימים גם שיעורים פרטיים אישיים לבעלי צרכים ייחודיים, לאחר פציעות, טראומות, לצורך התאוששות, חיזוק ושיקום.  

המוטו המקצועי המלווה את התפיסה ההוליסטית של "הסטודיו" הוא: כוח, תנועה, יציבה, גמישות ונשימה. אימון ומודעות לגורמים אלו יוצרים הרמוניה ואיזון בין גוף ונפש – והכול תחת קורת גג אחת. 

גליה וולף ואפרת פברן הן הנשים שמאחורי "הסטודיו" ומנהלות אותו בשותפות. לגליה ותק של 17 שנה, תחילה כמדריכת אירובי ועיצוב שהוכשרה במכון וינגייט ובהמשך התמחתה בפילאטיס מזרן ומכשירים. לפני שמונה שנים  פתחה גליה סטודיו קטן לפילאטיס מכשירים בביתה, וכשהיקף הפעילות גדל, עברה למתחם בית חירות והוסיפה לפילאטיס גם שיעורי סטודיו. לאחר שהסטודיו התבסס וצמח, צירפה גליה את שותפתה למסע, אפי (אפרת) פברן, בעבר "תלמידה" נאמנה שלה.  

 

אפרת פברן היא בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים מנוסה בתחום הניהול והובלת צוותים ופרויקטים עסקיים. בשל אהבתה לתחום הכושר עשתה אפי הסבה מקצועית, המאפשרת לה לשלב את תחום הכושר עם כישוריה העסקיים. לאחר שהוסמכה במכון וינגייט כמדריכת אירובי ועיצוב, המשיכה להשתלם בתחום האימונים האישיים והקבוצתיים, העמיקה את הידע המקצועי שלה בתחום הקינזיולוגיה, תזונת ספורט, פילאטיס מכשירים ועוד. בעבר הייתה חלק מהצוות המקצועי של מכון וינגייט להכשרת מדריכים. 

 

אימוני פילאטיס מכשירים משפיעים כמעט מידית על איכויות התנועה ביומיום, היציבה והנשימה 

 

גליה ואפי מאמינות שהאפשרות לבחור בפעילויות שונות שהסטודיו מציע ולשלב ביניהן יוצר גיוון חשוב ביותר ותורם לאיכות האימון, התקדמות המתאמן ולשיפור הכושר הגופני בכללותו. בעיקר שילוב של שיעור פילאטיס מכשירים עם אחד מהשיעורים הפתוחים שהסטודיו מציע TRX) , פילאטיס מזרון וכד'.  

השיפור אצל מתאמני הפילאטיס הוא כמעט מידי ומתבטא באיכות התנועה, היציבה והנשימה. תודות לאימון זה ניתן ליישם ולהטמיע תבניות תנועה נכונות ובריאות בכל פעילות ספורטיבית אחרת, וכשעקרונות הבסיס של הפילאטיס מכשירים מוטמעים אצל המתאמן, כמעט כל פעולה יומיומית,  הופכת להיות "פילאטיסית". יכולת ההתקדמות והשיפור של המתאמן עולה באופן משמעותי.  

מטרת האימון עבור גליה ואפי היא לשפר את איכות החיים של המתאמן, על-פי התפיסה ההוליסטית הרווחת היום בתחום הספורט והכושר. לפי תפיסה זו, על האימון להיות פונקציונלי ולהתאים לחיי היום-יום, שבמהלכם אנו יושבים ממושכות, מרימים את הילד לעגלת הסופר, נכנסים ויוצאים מהרכב כמה וכמה פעמים ביום, נושאים שקיות כבדות של קניות וכד'. דווקא בזמן שאנו מבצעים פעילויות שגרתיות כאלה, השרירים לא תמיד מתגייסים כדי לתמוך בנו ושם אנחנו "נופלים" - ברגעים של חוסר מודעות אנחנו מאבדים את שיווי המשקל, מעקמים קרסול, פורקים כתף ובתנועה לא נכונה הגב "נתפס".  

 

שבוע היכרות במתנה מאפשר לך להתרשם בפועל מכל מגוון השיעורים ב-הסטודיו, מהמקצועיות ומהאווירה החמה. 

 

השיעורים ב-הסטודיו בנויים כך שהם זורמים מתרגיל לתרגיל, כאשר התרגילים מדמים פעילויות יומיומיות חשובות ויש דגש רב על המעברים בין המנחים, בין אם דינמיים ובין אם לא. 

הסטודיו מקפיד להוות מקום נעים ובטוח גם עבור אנשים העושים את "צעדם הראשון" בתחום. מבחר השיעורים והפעילויות שמציע הסטודיו, נותן מענה לכל מתאמן ומתאמנת בכל שלב בחייהם. 

 

בימים אלו הסטודיו מציע  שבוע היכרות במתנה. מדובר בהטבה מדהימה שמזמינה ביד רחבה, את כל מי שמבקש/ת להתרשם ממגוון הפעילויות ב-הסטודיו, לקחת חלק, לחוות ולגלות.  

 

גליה ואפי דואגות לשמור ולהעמיק את הקשר החם והמחייב שיש להן עם כל מתאמן ומתאמנת. "הסטודיו הוא הבית שלנו. חשוב לנו לתת את חוויית הבית גם למתאמנים שלנו ואנחנו מאמינות שאנחנו מצליחות בזה בהחלט. הסטודיו הוא מקום שנעים ומזמין לחזור אליו. אצלנו לא צריך 'להיראות טוב' בעיניי אחרים, כל שעלייך לעשות זה להיות את/ה ופשוט לזוז, כי מוכרחים לזוז", אומרות השתים. 

 

גליה ואפי מאחלות לכל לקוחותיהם חג פסח שמח ומזמינות אתכם לבוא ולהתרשם מהבית המזמין שלהם במתחם הבריכה שבמושב בית חרות. 

"הסטודיו"- בית חירות 

טלפונים:  052-8330165, 09-8664205  

דוא"ל:hastudioge@gmail.com 

https://www.facebook.com/thestudio.beitherut

 

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות