What's up עסקים וקהילה בעמק חפר

כניסה לחברים רשומיםWhat's Up ב Facebook

אהבה במאפייה

אהבה במאפייה (הגדל)

אהבה במאפייה

סיפור אהבה שהחל במאפייה בתל אביב והמשיך בפתיחת סטודיו ביתי וסדנאות אפייה במושב ינוב. אחרי פיתוח קריירות מבטיחות בניהול פרויקטים ותוכן סלולרי פנו השניים להגשמת החלום האמיתי. דרכיהם הצטלבו במאפייה בתל אביב כששי אפה את הלחם בלילות ורונה ניהלה את החנות בימים.

 

 

"לשנינו היה אותו חלום, למצוא אהבה, לקום בבוקר ולעשות את מה שאנחנו באמת רוצים ובלי פשרות, ושנינו היינו מוכנים לשלם את המחיר - החלפת מקצוע, קיזוז משמעותי בשכר ובתנאים, חוסר וודאות בתכלס "יציאת מצריים". הקמנו את העסק מתוך אהבה גדולה לאפייה, בשילוב הניסיון שצברנו בעבודה במאפיות, ובתי קפה מובילים בתחומם בתל אביב".

 

 

כשהתגבשה ההחלטה להקים את העסק, רונה לקחה על עצמה את התפקיד התפעולי והניהולי, ושי הופקד על האפייה. לאחר מספר חודשים בהם מכרו את מוצריהם בירידים ולחברים, וקיבלו תגובות נלהבות, החליטו לרוץ עם זה שלב אחד קדימה. הצעד הבא היה לצאת מתל אביב ולחפש את פינת גן העדן הבאה שלהם. כך הגיעו למושב ינוב.

 

 

"התחלנו לשווק את המוצרים ללקוחות פרטיים באזור עמק חפר והסביבה (בין היתר גם לעגלת קפה בכפר ידידיה), ובהמשך יצרנו שיתופי פעולה עסקיים, ופיתחנו את סדנאות האפייה למבוגרים וילדים. בקיץ האחרון בילינו עם ילדים רבים שלקחו חלק בסדנאות מעשירות, ולנו נשאר טעם של עוד".

 

 

בנוסף להכנת מאפים טריים מחומרי גלם מובחרים ומגשי אירוח לאירועים, שוקדים שי ורונה על פיתוח קונספט ייחודי לסדנאות אפייה חווייתיות ומקצועיות הפונות למגוון קהלים - ילדים, מבוגרים וקבוצות. הסדנאות מאפשרות להם לחלוק את הניסיון הרב שצברו באפייה עם הקהל הרחב, להדביק כמה שיותר אנשים ב"חיידק האפייה", ולאפשר להם לאפות גם בבית עוגות ומאפים מוקפדים ואיכותיים ממש כמו בקונדיטוריה.

 

 

"גילינו שאנחנו מאד אוהבים ונהנים להעביר את הידע שרכשנו בתחום האפייה והמטבח, ולהפוך את התשוקה שלנו לאוכל טעים ואיכותי להנאת ונחלת הכלל. עולם הסדנאות מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות: גם לעבוד ביחד, וגם לפגוש מגוון רחב של אנשים המבקשים להרחיב את השכלתם בתחום האהוב עלינו ביותר. במהלך הסדנא אנו מלמדים להכין מאפים ייחודיים מחומרי גלם איכותיים, וחולקים את הידע והמתכונים שצברנו במשך השנים".

 

 

אפייה מספקת הזדמנות להעברת זמן איכות ביחד, כשהתוצר הסופי הוא מאפה טעים שכולם יכולים ליהנות ממנו. זו הסיבה שהסדנא מתאימה לזוגות, כמתנה ליום הולדת או אירוע מיוחד שרוצים לחגוג בפעילות מקורית. ניתן להתחבר לאפייה בכל גיל וגם אנשים חסרי ניסיון במטבח, יגלו שהם מצליחים ליצור תחת ידם מאפים משובחים, כשכל הסוד הוא שימוש בחומרי גלם טובים והדרכה נכונה. לאחר ההתנסות בסדנא אפשר להמשיך ולצבור ביטחון באפייה במטבח הביתי.

 

"לוח סדנאות הסתיו שלנו כבר הופץ וכולל מגוון של מפגשים מעשירים למבוגרים, ילדים, זוגות (גם הורים וילדים) אשר רוצים להרחיב את האופקים בידע תאורטי ומאד מעשי בעולם האפייה והקונדיטוריה.

 

שתהיה שנה נפלאה, וחג טעים ושמח    

              

 

F: שי ורונה עוגיית הבית | 053-4240534 | משק 75, מושב ינוב | shairona1617@gmail.com

עבור לתוכן העמוד
עמק חפר | עסקים | קהילה | בילוי ופנאי | עסקים קטנים | בית קפה | מסעדות